10 typů kolegů: Co jim koupit k Vánocům?

Že je do Vánoc ještě daleko? Možná pro ty, kdo se chtějí stresovat na poslední chvíli a dávat neoriginální dárky. To ale není váš případ, vy budete letos ten nejlepší Ježíšek. Poradíme vám, co koupit kolegům, aby váš dárek neskončil v šuplíku.

1.     Sporťák

Sporťák (nebo sporťačka) si nedá pokoj ani v zimě a pořád běhá, cvičí, hraje tenis nebo dokonce i v mrazech jezdí na kole. Co takovému kolegovi koupit?

Určitě ocení pořádnou lahev. Pít se musí! Vsaďte třeba na tritanovou lahev Geos – to je něco, co chce každý pořádný sportovec, ale málokdy si to koupí sám. Je lehká, odolná a vypadá skvěle.

Aby sporťák při ranním běhu nezmrzl, pořiďte mu svetr Nordix. Pořádně zahřeje a sporťák ho bude nosit o to radši, že bude jeho vysportovanému tělu vážně slušet.

Sporťáci se zálibou v technických vychytávkách budou nadšení z reproduktoru Wrist. Vypadá jako hodinky, při běhu nebo cvičení nepřekáží – a s hudbou se vždycky sportuje líp.

2.     Slečna/pan elegantní

Vždycky vypadá dokonale. Pokud je to ona, lodičky jí perfektně ladí s kabelkou, pokud on, má sladěný pásek s botami. Všichni na nich můžou oči nechat. Čím je podarovat?

Dámu určitě neurazí vkusný šperk. Za nás by mohla ocenit třeba tenhle náhrdelník s ladícím náramkem, co říkáte?

Aby vypadala pořád tak dokonale, musí si občas dopřát relax. Podarujte ji něčím, co jí pomůže vypnout, třeba některým z následujících setů:

 

 

 

Pan Elegantní bude nadšený z praktického setu na čištění bot. To je prostě must-have každého gentlemana!

On i ona budou nadšení z elegantního zápisníku. Třeba na zápisník Castelli Black můžeme oči nechat. Co na něj říkáte?

3.     IT freak

IT freak má svůj počítač možná radši než kolegy (i když se to snaží nedávat znát). Musí mít pořádný mobil a jeho myš vypadá úplně jinak než myši u ostatních počítačů v kanceláři. Víte, čím ho nadchnete?

Jestli přemýšlíte o něčem menším, sáhněte po brýlích pro 3D vidění na mobilu. Možná vám to zní jako blbinka, ale IT freak ji prostě musí mít!

 

Víte, bez čeho by v kanceláři vyloženě trpěl? Bez sluchátek! Pořiďte mu buď praktická skládací sluchátka Genuine, která se hodí i na cestu autobusem.

A aby mu nikdy nedošla energie, potěšte ho praktickou záložní baterií.

4.     Pan Pečlivka

Jediný z kanceláře si pamatuje, kdy je jaká porada, vždycky má všechno perfektně nachystané a dokonce si pamatuje, kdy má šéf narozeniny. Jaký dárek si zamiluje?

Vsadit můžete na pěkné pero, které vydrží. Pan Pečlivka musí mít neustále při sobě něco spolehlivého a elegantního, a tak ocení třeba Ezekiel set nebo osvědčenou klasiku: pero od Parkera.

Ještě o krůček dokonalejší dárek je zápisník sladěný s perem. Třeba tento set ho nadchne, nemyslíte?

A co říkáte na praktický diář, do kterého si pan Pečlivka zapíše všechny úkoly pěkně popořadě?

5.     Kafemilec a čajíčkař

Nezačne den bez hrnku pořádného kafe nebo čaje? Tak to máte vyhráno! Pro kafaře a čajíčkáře je výběr dárků jednoduchý.

Samozřejmě ale nestačí vzít první čaj, na který narazíte v supermarketu. Chce to něco speciálního. Třeba pořádnou kazetu s výběrem čajůA jako vánoční specialitku můžete čajíčkáři věnovat vánoční čaj s vůní skořice a jablka.

 

Kávičkář alias kafemilec nemusí dostat jen balík kávy – tu si beztak nejradši vybere sám. Ale konvička na výbornou kávu ho nadchne.

 

6.     Milovník dobrého jídla a pití

S kolegou, který se rád dobře nají, je to jednoduché. Jednak je to zpravidla pohodář, jednak jako dárek ocení balíček dobrot. Vybrali jsme pro vás opravdové lahůdky.

Výbornou čokoládou nepohrdne nikdo, zvlášť když vypadá tak skvěle jako čokoláda Choco Stripes.

 

Pro milovníka středozemní kuchyně to chce něco speciálního – třeba set Siciliano II s výběrem vynikajících italských sýrů, nebo sadu Cordoba se španělskými pochoutkami.

 

Od každého trochu – to je balíček Almond Pleasure, ve kterém váš kolega jedlík najde skvělou mandlovou paštiku, mandlovou kávu a navrch mandlovici.

 

7.     Hračičkář

Je praktický, se vším si poradí a v jenom kuse něco vyrábí, od hraček po různá zlepšovadla? Takový kolega bude nadšený z pořádného švýcaráku. Čím víc funkcí, tím líp!

Nadchnout by ho mohlo kapesní nářadí Thor s devíti funkcemi včetně kladívka. Pro milovníka klasiky pořiďte spíš nerezový nůž Boian.

 

8.     Pohodář(ka)

Nic ji/ho nerozhodí, pořád má dobrou náladu a vy vůbec netušíte, odkud pořád bere tolik pozitivní energie? Takovému kolegovi se dárek vybírá sám. Nadchnete ho třeba veselým vánočním hrnečkem.

 

Nebo to vezměte z jiného konce a pohodářovu pohodu ještě znásobte – třeba dobrým vínkem.

 

9.     Firemní kuchtík

Máte kolegu, který se na poradách rád chlubí tím, co o víkendu uvařil a neustále peče vynikající koláče, na kterých si všichni smlsnete? Gratulujeme, to se máte!

Firemního kuchtíka potěší některá z našich sad kvalitních nožů, bez kterých správný kuchař nedá ani ránu. Nebo mu darujte set Delicia Fondue – určitě si doma rád pochutná na vynikajícím čokoládovém fondue.

 

10.Vtipálek

Kolega, který vás dokáže rozesmát v každé situaci a rád si ze všech utahuje. Znáte Chandlera ze seriálu Přátelé? Přesně takový typ totiž myslíme.

Podarujte mu k Vánocům třeba dárkovou sadu na sněhuláka – obsahuje plastovou mrkev, uhlíky, návod na stavbu sněhuláka a láhev bílého vína.

 

 

Našli jste v našem seznamu některého z vašich kolegů? Co se chystáte podarovat? Podělte se s námi o své tipy na Facebooku.

2017-09-26T13:57:49+00:00 26. září 2017|Tipy na dárky|1 komentář