12 hororů, které se stanou v práci během vaší dovolené

Znáte to: celý rok se nic moc neděje, ale jakmile vyrazíte na dovolenou, začne se v kanceláři všechno hroutit – nebo si to alespoň představujete. Pojďte se pobavit nad našimi hororovými představami a ty své před dovolenou hoďte za hlavu!

 1. Sbalíte se, vyrazíte… a v letadle si vzpomenete na úkol, který vám visí na nástěnce s poznámkou „Musí být hotové do dovolené“ a pěti vykřičníky.
 2. Do automatického out-of-office e‑mailu napíšete: „V době mé nepřítomnosti se obracejte na paní Vodičkovou na mailu vodickova@nasefirma.cz.“ A paní Vodičková se celou dobu neukáže v kanceláři.
 3. Dojde káva / papír / cokoliv dalšího životně důležitého a kancelář zachvátí panika, protože to nikdo kromě vás nebude schopný objednat. Až se vrátíte, budou kolegové už pátý den na posledních dvou pytlíčcích čaje a v celé firmě nebude ani ždibec papíru.
 4. Nikdo za celou dobu nevyvětrá. To poznáte už od dveří.
 5. A taky nikdo nezalije fíkusy. I když jste všem říkali, že je to potřeba.
 6. O rybičkách v akváriu ani nemluvíme.
 7. Člověk, který vás měl zastupovat, náhle onemocní. A jeho zástupce odjede nečekaně na dovolenou, protože proč by ne?
 8. V mailu se vám objeví 42365 neodkladných věcí, kterými se budete prokousávat další měsíc.
 9. Přijde kontrola. A dopadne tak katastrofálně, že bude celá kancelář rok bez prémií.
 10. Vznikne situace, k jejímuž řešení jste nutně potřeba. Ne tak nutně, aby vám kolegové volali 23× denně, ale oni to stejně udělají.
 11. A když po čtyřiadvacáté upozorníte na to, že jste na dovolené, budou vám dál volat. Jen pro změnu začnou každý hovor slovy „Já vím, že máš dovolenou, ale…“
 12. Šéf dá všem přítomným v kanceláři volno navíc a uspořádá zahradní párty. Protože jinak by vám kolegové neměli po návratu co vyprávět.

Ale ne, určitě nebude tak zle. Vyžeňte všechny hororové představy z hlavy a užijte si dovolenou. A nezapomeňte nám na Facebook napsat, co se v kanceláři událo, když jste tam naposledy nebyli!

Další tipy na čtení z Redy

2018-07-20T12:07:16+00:00 19. července 2018|Inspirace|0 komentářů