2× 5 tipů na neokoukané dárky k nákupu

Být štědří se vám vyplatí hned dvakrát: hodnotnější dárek přiměje zákazníka nakoupit právě u vás a drobnost přiložená k nákupu mu udělá radost, takže si vás zapamatuje. Připravili jsme pro vás 2× 5 tipů, se kterými své zákazníky nadchnete.

5 skvělých drobností za pár korun

Přiložte k nákupu překvapení, které zákazníkům zlepší den. Nemusíte přitom utrácet zbytečně moc: s přehledem se vejdete do 60 Kč.

1) Zaháčkujte se

Prodáváte kabelky, módu nebo například kosmetiku? Vyřešte věčný problém každé ženy: kam s kabelkou? Věnujte zákaznicím háček na kabelku, který můžou mít pořád s sebou. Háček máme právě v akci za 9,90 Kč.

Háček na kabelku Zarita

Háček na kabelku Zarita

2) Jedeme v tom spolu

Pokud vaši zákazníci tráví spoustu času za volantem, překvapte je škrabkou na dálniční známku se svým logem. Každý, kdo někdy bojoval se starou známkou, ji ocení. Praktický je i adaptér pro nabíjení mobilu nebo navigace v autě.

USB adaptér Charge

USB adaptér Charge

3) Neuvěří vlastním očím

Nadšence do moderních vychytávek oslovíte snadno – věnujte jim brýle, se kterými se ponoří do virtuální reality. Jediné, co k tomu potřebují, je jejich vlastní mobil.

Virtuální brýle Oculars

Virtuální brýle Oculars

4) Dárek pro praktiky

Dárek pro zákazníka-kutila by měl být praktický jako on sám. Zvolte metr na klíče nebo skladný šroubovák ve tvaru tužky s 8 funkcemi.

Šroubovák Monter

Šroubovák Monter

5) Propiska? Ano, ale…

Tužky a propisky jsou časté dárky na konferencích a školeních. Hodí se ale jako dárek k nákupu? Ano, ale, sáhněte po elegantnějším provedení. Například pěkným setem kuličkového pera a mikrotužky nikoho neurazíte.

Set Fuego

Set Fuego

5 dárků, které vás vyšvihnou před konkurenci

Nabídněte zákazníkům dárek, který je přiměje nakoupit právě u vás. Získání dárku můžete podmínit výší objednávky nebo sbíráním věrnostních bodů. K tomuto účelu potřebujete hodnotnější dárky, to ale neznamená, že za ně zaplatíte přemrštěné částky. Máme pro vás 5 tipů, které se vám vyplatí.

1) Pro všechny sporťáky

Prodáváte sportovní vybavení nebo chcete své zákazníky podporovat ve zdravém životním stylu? Sezóna cyklistů a běžců se blíží! Objednejte pro své zákazníky naši novinku: tritanovou lahev Nelson, kterou u nás koupíte od 102,40 Kč.

Lahev Nelson

Lahev Nelson

2) Energická stálice

Powerbanky patří k nejčastějším dárkům k nákupu, využije je totiž každý majitel smartphonu. U nás startují na 116 Kč za kus. Pokud hledáte něco opravdu neokoukaného, právě jsme pro vás naskladnili novou powerbanku Eternalkapacitou 10 000 mAh.

Powerbanka Eternal

Powerbanka Eternal

3) Je libo něco ostřejšího?

Pro dospělé zákazníky přidejte k nákupu pěknou butylku. Máme pro vás elegantní verzi pro dámy nebo větší nerezový set pro všechny bez rozdílu.

Butylka s nálevkou Miss set

Butylka s nálevkou Miss set

4) Kdo si hraje…

Jste hraví a vašim zákazníkům to pálí? Věnujte jim k nákupu set her Gamer. Najdou v něm šachy, domino, mikádo a dámu.

Set her Gamer

Set her Gamer

5) Na festival i na nákup

Že by nikdo nenosil reklamní tašku? To je omyl – stačí ji potisknout zajímavým motivem. S jeho návrhem vám rádi pomůžeme a na tašku Nollie ho natiskneme plnobarevně. Její cena přitom startuje na 100 Kč.

Taška Nollie

Taška Nollie

Chce to něco speciálního? Zavolejte nám

Cítíte, že pro své zákazníky potřebujete něco speciálního? Rádi vám poradíme s výběrem. Zavolejte nám na bezplatnou linku +420 800 13 13 13 nebo se zastavte na některé z našich poboček. Těšíme se na vás v Praze, Brně, Zlíně, Plzni a Ostravě.

2018-10-25T10:03:49+00:00 22. února 2018|Tipy na dárky|0 komentářů