9 vychytávek, které vám na pracovním stole chybí

Obklopujete se v kanceláři předměty, které vám usnadňují život, nebo se pomalu ztrácíte v nepřehledné džungli papírů? Mrkněte se na 9 vychytávek, které vaše pracovní prostředí rozhodně obohatí.

#1 Ekologičtější papírky

Používáte lepicí papírky na poznámky? Po splnění úkolu letí automaticky do koše, zvažte proto ekologičtější variantu a pořiďte do kanceláře psací bloky DIZA z naší řady Green Ideas. Vyrábíme je pro vás z recyklovaného papíru.

#2 Kalendář, který vás naučí anglicky

Patříte k těm, kteří neustále zapomínají, kdy začíná schůzka? A navíc jste si pořád ještě nezvykli zapisovat všechno do online kalendáře v chytrém telefonu? Plánovací kalendář na stůl je pro vás v tomto případě nutností – důležité úkoly budete mít během dne pořád na očích.

Podívejte se třeba na business kalendář s angličtinou, se kterým si můžete pravidelně procvičovat slovíčka.

#3 Stojánek 5 v 1

Vsadíme se, že se vám v kanceláři na stolech povaluje tolik propisek, že by se z nich dal postavit malý vor. Co říkáte na praktický stojan na psací potřeby KEANU? Má celkem 5 funkcí: režim 12/24, budík, kalendář, teploměr a odpočítávání času.

#4 Panáček na věčně pomotaná sluchátka

Je záhadou, proč sluchátka zkrátka nikdy nevydrží rozmotaná. Stačí je na pět minut odložit a vzápětí se dobrou půlhodinu snažíte vzpomenout si, co jste na základní škole četli o námořnických uzlech a jak je rozvázat.

Ušetříme vám starosti – organizér na sluchátka DUMMY je pro vás jak dělaný! Můžete ho nosit na klíčích i domů.

#5 Elegantní mapa na dokumenty

Další hektický den v kanceláři a vy přebíháte z meetingu na meeting? Mějte své vzácné poznámky vždy po ruce s mapou na dokumenty CESARIO. V elegantním pouzdře značky Santini naleznete poznámkový blok a praktický stojan na tablet.

#6 Pero, které zvládne multitasking

Zapsat, zvýraznit, sepnout, hotovo! Praktické kuličkové pero GRAND se zvýrazňovačem a kancelářskými sponkami potěší každého, kdo nerad klepe do počítače a raději si všechno zapisuje pěkně postaru.

#7 Hlavolamy, které s vámi zacvičí

Ani ti nejlepší z nás se v kanclu nevyhnou stereotypu, nudě a prokrastinaci. V takovém rozpoložení přece nic dobrého nevymyslíte!

Nenechte své mozkové závity zlenivět a pro podobné případy si pořiďte na stůl dřevěné hlavolamy CLEVERO. Zajímavé nápady na sebe pak nenechají dlouho čekat.

#8 Pěnový míček pro nerváky

Prezentujete svůj projekt před celou firmou a jste z toho od rána jako na jehlách?  Sáhněte do šuplíku pro pěnový antistresový míček, který vám pomůže odreagovat se a lépe zvládnout stresovou situaci. Antistresové míčky u nás seženete v různých provedeních – například jako boxerskou rukavici na klíče.

#9 Držáček na madam kabelku

Poslední vychytávku jsme si šetřili pro dámy, které nemají na svém stole dost místa pro to nejdůležitější – svou kabelku! Zavěste ji na držák ZARITA s magnetem, který si jednoduše připevníte na pracovní desku. Už nikdy se vám nestane, že vám kolega nechtě kopne do drahého módního kousku, na který jste tak dlouho šetřila!

Jak vypadá váš pracovní stůl a bez čeho se v kanceláři prostě neobejdete? Napište nám své tipy v komentářích na Facebooku.

2018-04-05T10:56:52+00:00 5. října 2017|Inspirace, Tipy na dárky|0 komentářů