Objevte aktuální trendy v reklamních předmětech a odlište se

Reklamní pero s logem anebo firemní hrnek jsou stálicemi v oblasti reklamních předmětů. Důvodem je i to, že propagační efektivita je pořád velmi vysoká. Jaké předměty, ale vybrat, když se chcete odlišit a propagovat svou společnost jinak než konkurence? Připravili jsme pro vás přehled aktuálních trendů a neokoukaných novinek, které teď dominují na trhu reklamních předmětů.

 

Moderní doba si žádá moderní vychytávky

V dnešní uspěchané době se každý snaží vše zjednodušit, a i proto jsou velice žádané drobnosti, které nám ulehčí každodenní život,(není čárka) jako například organizéry s funkcí bezdrátového nabíjení mobilního telefonu nebo power banky a jiné IT vychytávky. Velice žádané jsou také reproduktory, které zpříjemní volné chvíle nebo čas strávený v kanceláři. Všechny reklamní předměty lze jednoduše potisknout logem. Navíc jejich darováním můžete docílit toho, že si zákazníci spojí vaši značku s příjemnou emocí a budou ji vnímat pozitivně.

 

Netradiční drobná elektronika

REPROCARD bluetooth reproduktor v kartě s velkou potiskovou plochou

 

Užitečné doplňky do kanceláře

DESIMA organizér s bezdrátovým nabíjením

 

Záložní zdroje – power banky

DRACO kovová záložní baterie

 

TIP: Při výběru reklamních předmětů dbejte na jejich užitečnost pro cílovou skupinu vaší společnosti. Čím déle budou lidé reklamní předměty používat, tím víc bude logo vaší společnosti na očích a také si vaši značku lidé lépe zapamatují.

Reklamní předměty a důraz na zdravý životní styl

Z každé strany slýcháme, jak důležitý je pro naše tělo pohyb, což se odráží na zvyšující se poptávce po cvičebních pomůckách a doplňcích. Velmi oblíbené jsou multifunkční láhve, které si lze vzít s sebou na výlet nebo i do posilovny. Největší výhodnou těchto lahví je právě možnost potisku. Díky naší nové tiskárně vám můžeme nabídnout vysoce kvalitní potisk po celém jejím obvodu. Tímto se stane vaše značka naprosto nepřehlédnutelná.

 

FRUITER tritanová sportovní láhev s infuzérem, možný nejmodernější digitální potisk po celém obvodu láhve

 

ZOMA sportovní tritanová lahev s přihrádkou na karty

 

SMAPE nastavitelné neoprenové pouzdro na ruku

 

Hlavně šetrně k naší mama nature

Společností aktuálně rezonuje problém s plasty, množstvím vytvářeného odpadu a celkovou udržitelností zdraví naší planety. Přidejte si i vy ke společensky odpovědným firmám a dejte to také najevo ekologickými reklamními předměty. Jejich hlavní výhodou je právě možnost dlouhodobého používání, díky čemu udržíte vaši značku déle na očích zákazníků a lidí v jejich okolí.

 

ALICE bavlněná nákupní taška přes rameno

 

PORTEL korkový poznámkový zápisník

 

KUALA hrnek s bambusovými vlákny

 

Tip: Reklamní předměty vybírejte vždy podle toho, jaké zájmy a potřeby má cílová skupina vašich zákazníků.

Kdo si hraje nezlobí

Možná se to zdá být zvláštní, ale mnoho lidí rádo trénuje svůj mozek. I proto patří hlavolamy k jedním z nejprodávanějších reklamních předmětů. Hlavní výhodou hlavolamů je, že se nabízí v obalu, který je možné potisknout na vetší ploše. Díky to mu je vytištěné logo také naprosto nepřehlédnutelné.

DANGELO dřevěný hlavolam v bavlněném váčku

 

CLEVERO sada 3 ks dřevěných hlavolamů v krabičce

 

Poradíme a postaráme se o potisk

Chcete reklamní předměty vidět na živo? Nebo byste ocenili radu s výběrem dalších reklamních předmětů nebo si nejste jistí potiskem? Zastavte se za námi v Praze, Brně, Plzni nebo Ostravě. Nebo nám zavolejte na bezplatnou linku 800 13 13 13! Rádi vám poradíme, probereme s vámi možnosti a postaráme se o potisk vašich reklamních předmětů.

Do té doby se můžete podívat i do našich katalogů. Prohlédněte si aktuální nabídku více než 8 000 reklamních předmětů!

Tipy na čtení z Redy

 

 

 

 

2019-10-24T10:09:01+00:00 4. října 2019|Inspirace|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Objevte aktuální trendy v reklamních předmětech a odlište se