Buďte vidět! 8 reflexních dárků pro vaše zákazníky

Při tak krásném počasí, jaké je teď, mohou být cyklostezky plné vašich reklamních předmětů. Stačí je vybrat chytře – věnujte svým zákazníkům dárky, které zajistí jejich bezpečí a jsou vidět. Sáhněte po reflexních předmětech!

Tip na začátek: dívejte se po normě

Věděli jste, že dva na pohled stejné reflexní prvky nemusí mít stejné vlastnosti? Požadavky na reflexní prvky určují normy ČSN EN 13356 a ČSN EN ISO 20471. Zjednodušeně se dá říct, že první z norem je věnovaná reflexním prvkům pro chodce, cyklisty a podobě, kdežto druhá definuje vlastnosti reflexních oděvů určených pro práci, ale také například reflexních vest, které by měly být součástí výbavy každého auta.

Pokud chcete mít jistotu, že svým zákazníkům věnujete bezpečnostní prvky s dostatečnými reflexními vlastnostmi, hledejte takové, které prošly atestem dané normy.

Na kolo, běh i koloběh

Reflexní prvky patří k cyklistice stejně jako helma. A nejen k cyklistice! Potěší i běžce nebo koloběžkáře mezi vašimi zákazníky. A co jim věnovat?

1) Lehký reflexní batoh

Na svačinu, peněženku nebo náhradní oblečení. Skladný a lehký batoh je nejlepší parťák sportovce – a i váš. Na batoh Safer s reflexním páskem pro vás natiskneme vaše logo nebo jakýkoliv plnobarevný motiv.

Batoh Safer

2) Blikačky na boty

Blikající bezpečnostní prvky na boty jsou mezi běžci na cyklisty stále oblíbenější. Vybavte i své zákazníky a zaměstnance dárkem, díky kterému budou v bezpečí!

Blikačka na boty Blinker

3) Reflexní + blikající pásek

S páskem Visible je jeho nositel vidět už zdaleka: samotný pásek je z reflexního materiálu, který doplňují 4 LED světla.

Pásek Visible

Na batoh a na kabelku

Reflexní prvky jsou nutné i na procházku nebo pozdní cestu domů – mimo obec a také v místech neosvětlených pouličními lampami mají chodci podle zákona 361/2000 Sb., o silničním provozu, povinnost nosit reflexní prvky, které jsou vidět zepředu i zezadu. Vybavte své zákazníky dárkem, díky kterému budou v bezpečí!

4) Přívěsek podle vašeho podnikání

Pomáháte svým zákazníkům najít nový domov? Věnujte jim reflexní přívěsek ve tvaru domku. Vkládáte do své práce celé srdce? Vyberte reflexní srdíčko.

Přívěsek Heartive

5) Kamarád pro děti

Jak zajistit, aby byli i děti neustále v bezpečí? Stačí zvolit reflexní prvek, který si zamilují – například slona nebo králíčka.

Přívěsek Duena

6) Elastický pásek

Ať připnutý na batohu, nebo na ruce, pásek Florian bude vidět.

Reflexní pásek Florian

Pro každý případ

Na závěr pro vás máme tipy na reklamní dárky, kterými se trefíte do vkusu všem bez ohledu na to, jestli si libují ve večerních procházkách, nebo dlouhých vyjížďkách na kole.

7) Stálice: reflexní pásek

Proč jsou reflexní pásky tak oblíbené? Jednoduše proto, že jsou univerzální: snadno je upevníte na batoh, kolo i ruku. Doporučujeme proto klasický pásek Sapon.

Pásek Snapon

8) Vesta do každého auta

Reflexní vesta patří k základní výbavě každého řidiče. Vybavte své zákazníky vestou, se kterou bude v bezpečí na silnici i při kontrole.

Vesta Atila II

Nevíte si rady s výběrem? Zastavte se za námi!

Nejste si jistí, jaký reflexní dárek pro své zákazníky vybrat, nebo se chcete zeptat na podrobnosti ke zmiňovaným normám? Zastavte se na jednom z našich obchodních oddělení. Najdete nás v Praze, Brně, Zlíně, Plzni a Ostravě.

2018-05-11T13:48:44+00:00 11. května 2018|Tipy na dárky|0 komentářů