Dárek pro sportovce? 6 tipů, které ho nadchnou

Co mu jen koupit? Vybrat dárek pro zapáleného sportovce není tak těžké, jak si myslíte. Přečtěte si naše tipy a hned budete vědět, čím svého kolegu nebo šéfa nadchnete. Pojďte se inspirovat!

Zchlaďte ho

V létě je voda ve sportovní lahvi po chvíli vhodná spíš na čaj než na ochlazení. Kupte proto svému sportovci lahev, která uchová pití studené díky dvojité stěně a chladicímu gelu. Obdarovaný si na vás vzpomene při každém běhu nebo cyklovýletu.

Lahev Frostis

Nadchněte ho zážitkem

Nejlepší dárky jsou ty, které se nevejdou do šuplíku – protože se musí zažít. Vyberte poukaz na sportovní zážitek, například na netradiční závod, kurz nebo pořádnou masáž.

Vybavte ho

Potrpí si obdarovaný na technické vychytávky? Spojte je s jeho láskou k sportu a kupte mu dárek, který nadchne obě složky jeho osobnosti. Doporučujeme například:

Solární powerbanka Resist

Trefte se mu do vkusu

Poukaz do obchodu se sportovními potřebami není jen poslední záchrana pro ty, kdo nevědí, co jiného koupit. Pokud vyberete správný obchod, pomůžete obdarovanému k té vychytávce, po které už dlouho pošilhává.

Je to snadné: horolezci klidně kupte poukaz do horolezecké speciálky a fitness nadšenkyni do fitness obchodu. Uvidíte, že jim uděláte radost.

Sbalte ho

Vyráží váš sportovec nebo sporťačka každý den do fitka nebo na trénink? Věnujte jim sportovní tašku na oblečení, kam se vejdou i boty, pití a ručník.

Taška Nils

Tip pro tým: Oblečte ho

Chcete potěšit celý tým? Oblečte ho do týmového dresu. Stačí vybrat sportovní trička a nechat na ně natisknout motto, jména členů týmu, logo vaší firmy nebo vtípek, který pochopí jen vaši kolegové. Nápaditosti se meze nekladou, v Redě pro vás natiskneme cokoliv.

Další tipy z Redy

Přečtěte si další z našich článků, které vám pomůžou vybrat správný dárek:

2018-06-19T11:56:09+00:00 19. června 2018|Tipy na dárky|0 komentářů

Leave A Comment