Firemní Ježíšek naděluje: 5 nejhorších dárků od zaměstnavatele

Darovanému koni na zuby nehleď, říká se. My jsme si na dárky přece jen posvítili a sepsali pro vás 5 nejhorších věcí, kterými vás může zaměstnavatel o Vánocích „potěšit“.

1. Neplatný voucher

Rozdala vám firma poukázky na masáž nebo do restaurace, ale na jejich uplatnění potřebujete stroj času? Nic potěšujícího. Může se také stát, že salón nebo restaurace, kde máte voucher uplatnit, už nefunguje. A vy jste bez dárku.

2. Parfém

Taky máte ten paranoidní pocit, že když vám někdo daruje voňavku, chce vám tím něco naznačit? Navíc je malá pravděpodobnost, že se výběrem parfému trefí do vašeho vkusu.

3. Nevkusný diář

Dostali jste od zaměstnavatele nepraktický a ne příliš vzhledný diář nebo zápisník? Nejspíš se od vás očekává, že jej teď budete nosit na každou poradu nebo co hůř, schůzku s klientem! A tak se vrátíte k metodám ze základní školy. Jen dobře vyhodnoťte, jestli vám šéf uvěří, že vám diář rozkousal pes nebo křeček. Aby se situace příští rok neopakovala, podstrčte nenápadně vedení naše stránky a my jim s výběrem vhodných diářů i zápisníků pomůžeme.

4. Nic

Kdo nic nedává, nic nezkazí. Ale hluboko (možná ani ne moc hluboko) uvnitř vás zamrzí, že jste nedostali žádný dárek. Možná je pravý čas se zamyslet, jestli v práci moc nezlobíte.

5. Vyhazov

To nejhorší na konec. Dárek, který nechce dostat nikdo. A už vůbec ne k Vánocům. I takový „dárek“ můžete vzít pozitivně, aspoň o Vánocích práci pustíte z hlavy. K tomu vám jistě pomůže maminčin vaječný likér a zásoba oblíbeného cukroví.

Pokud si vaše firma s dárky neví rady, obraťte se na nás. Poradíme vám s výběrem dárků i vhodnými technologiemi potisku a špatné dárky budou minulostí.

2017-12-21T11:41:35+00:00 21. prosince 2017|Nezařazené|0 komentářů