Firemní výročí: Co věnovat partnerům a zákazníkům?

Výročí se musí pořádně oslavit – s partnery, zaměstnanci i zákazníky. Ukažte svým zaměstnancům a významným klientům, že si společně strávených let vážíte!

Osobní dárek pro klienty a zaměstnance

Významné výročí s váženým partnerem nebo věrným zaměstnancem si žádá dárek, který vydrží léta jako památka. Dárek potěší dvakrát tolik, když obdarovaný ví, že jste si dali na výběru záležet. Zvolte proto něco osobního.

Stylový je set Javier – obdarovaný v něm najde sladěné hodinky a pásek. Pokud chcete jen hodinky, ale zato luxusní, vyberte model Ezio. Pro dámy zvolte například elegantní hodinky Orologia.

Set Javier

Set Javier

 

Hodinky Ezio

Hodinky Ezio

Hodinky Orologia

Hodinky Orologia

Pokud hledáte něco menšího, sáhněte po setu kvalitních per. Stálice jsou pera značky Parker, třeba set kuličkového pera a mechanické tužky Jotter Steel nebo set pera a zápisníku IM royal. U nás najdete také elegantní pera od značky Santini, například kovové a kuličkové pero Ezekiel nebo Majestic.

Set Jotter steel

Set Jotter steel

Set IM Royal

Set IM Royal

Set Ezekiel

Set Ezekiel

Pero Majestic

Pero Majestic

Tip: Každému můžete vybrat dárek například podle jejich koníčků: nadšenému kutilovi praktické multifunkční nářadí, cestovatelce power banku, se kterou si nabije mobil kdekoliv, a golfistovi set golfových míčků.

Kapesní nářadí Thor

Kapesní nářadí Thor

Powerbanka Optimus

Powerbanka Optimus

Golfové míčky Callaway

Golfové míčky Callaway

Dárek pro kampaň

Chcete výročí komunikovat děkovnou rozesílkou nebo eventem s partnery a zákazníky? Věnujte dárek na památku, který propojíte s tématem výročí. Máme pro vás několik tipů, které vás nebudou stát víc než 50 Kč za kus.

Buďte hvězdou, která září už 20 let, a zákazníkům darujete přívěsek ve tvaru hvězdy Stellar. Nebo vaše práce hřeje u srdce už 10 let? Vyjádřete to hřejivým polštářkem Lovely. Chcete i v dalších letech pomáhat klientům najít řešení? Posviťte jim na cestu se svítilnou Lamp. S metrem Matheus bude všem jasné, že pro své klienty děláte vše s přesností na milimetr už od svého založení.

Přívěsek Stellar

Přívěsek Stellar

Hřejivý polštářek Lovely

Hřejivý polštářek Lovely

Svítilna Lamp

Svítilna Lamp

Metr Matheus

Metr Matheus

I drobnost potěší, pokud ji pečlivě vyberete a ukážete tím, jak moc si vážíte věrnosti zákazníků a zaměstnanců. Jestli se chystáte dárky rozesílat, připojte osobně laděný dopis, ve kterém vypíchnete význam letošního výročí.

2018-01-12T08:59:43+00:00 12. ledna 2018|Tipy na dárky|0 komentářů