Last minute dárek: 5 diářů pro 5 typů kolegů

Měsíc do Štědrého dne a vy ještě nemáte dárky pro kolegy nebo zaměstnance? Uf, to vypadá na pořádný předvánoční sprint. Ale nebojte, ještě to stihnete – vyberte každému diář, který ho bude provázet celým příštím rokem. Máme tipy na ideální diáře pro 5 z vašich kolegů.

Slečna Věčně v pohybu

Dopoledne je v kanceláři, odpoledne na schůzkách, večer stíhá školení a navrch setkání s přáteli. Diář potřebuje mít věčně při ruce. Ale vláčet se s objemnou bichlí? Ne, raději jí pořiďte malý diář, který se vejde i do té nejmenší kabelky. Sáhněte maximálně po velikosti A6, ideálně ale po vazbě, která přežije každodenní zátěž.

Diář Era může mít pořád po ruce

Profesionální obchodník/obchodnice

Za den zvládne osm různých schůzek, které si potřebuje dobře zorganizovat a hlavně na nich musí zapůsobit. S obojím pomůže elegantní diář ve vazbě z ekokůže, který nikdy nevypadá odrbaně – ani na konci roku.

Tip: Nechte na desky vyrazit jméno majitele diáře!

Diář Manitoba na schůzce ostudu rozhodně neudělá

Nomád a cestovatel

Leden strávil na Bali, za léto projede Evropu a na podzim vyrazí na Nový Zéland. Na cestách i doma si potřebuje dobře zorganizovat čas, aby ho mohl využít naplno, málokterý diář ale zvládne rok v kufru nebo batohu. Proto zapomeňte na papírové vazby a vyberte pevný a bytelný diář, který na cestách nezradí.

Diář Nakado zvládne i cestu na konec světa a vejde se do každého batohu

Královna elegance

Nelibuje si v módních výstřelcích, ale v osobitém a decentním stylu. K takové dámě se hodí elegantní diář, který bude ladit ke každému z jejích modelů. Je totiž zajímavý svou jednoduchostí.

Královnu elegance potěší diář Geneve

Pan „Nevím, kde mi hlava stojí“

Nikdo ve firmě nechápe, jak toho může za den stihnout tolik. Každá minuta jeho (nebo jejího?) času je stoprocentně využitá – a to by nebylo možné bez pořádného diáře. Jakého? Jedině denního, s dostatkem prostoru na všechny plány a vazbou dost pevnou na to, aby vydržela neustálé otevírání a plánování.

Do diáře Bandy se vejdou všechny jeho plány

Nevíte si rady? Přijďte se poradit

Nejste si jistí, jaké diáře nebo jiné firemní dárky vybrat? Zavolejte nám na bezplatnou linku nebo se zastavte na jednom z našich obchodních oddělení, kde naše produkty uvidíte naživo a můžete s námi probrat i možnost potisku nebo balení. Těšíme se na vás!

 

2019-05-14T16:51:11+00:00 22. listopadu 2018|Tipy na dárky|0 komentářů