Manažer, obchodní partner, šéf: Jaký dárek nadchne VIP?

Tento dárek nemůžete podcenit. Dostali jste za úkol vybrat něco speciálního pro šéfa, manažera nebo třeba velmi váženého partnera? Máme pro vás tipy, díky kterým je dárkem nadchnete. Pojďte se podívat, co jsme pro vás vybrali!

Pořádkumilec-klasik ocení eleganci

Je obdarovaný vždy elegantně oblečený, na pracovním stole má perfektní pořádek a jeho denní program je rozplánovaný s přesností na minuty? Výborně, víme naprosto přesně, jaký dárek ho nadchne!

Organizér na dokumenty se stojanem na tablet mu (nebo jí) pomůže mít neustále ve všem perfektní pořádek.

Organizér Cesario

Vizitkář hodný VIP: vizitkář dokresluje dojem při seznamování a networkingu. Na tento kovový vizitkář vám natiskneme jméno obdarovaného.

Vizitkář Millard

Vizitkář Millard

Říká se, že vizitkou ženy jsou ruce. Platí to ale i pro muže! Ať tedy vybíráte dárek pro něj, nebo pro ni, sáhněte po luxusní manikúře Jenette.

 

Manikúra Jenette

Manikúra Jenette

Milovník dobré kávy a čaje si dárek vychutná

Zamyslete se: jak startuje váš šéf každý den? Jestli s šálkem voňavé kávy, máte vyhráno, dárek mu vyberete snadno. Za nás doporučujeme stylový set porcelánových šálků s nerezovými podšálky a kávou.

Kávový set Brandys

Kávový set Brandys

Pokud je váš obdarovaný nebo obdarovaná spíš na čaje, máme pro vás tip na sadu čajů, které jsme sami vyzkoušeli. Čaje nádherně voní, skvěle chutnají a v dřevěné krabici i dobře vypadají.

Kendra set čajů

Kendra set čajů

Cestovatel a sporťák? Volte dárky na míru

Při výběru dárku se nemusíte držet jen toho, jak znáte obdarovaného z práce. Co dělá, když odejde z kanceláře? Jde si zaběhat? Chodí na túry? Cestuje? Leze po skalách?

Pro horolezce sáhněte například po outdoorové lahvi, která vydrží i sebenáročnější cestu a navíc vám na ni můžeme natisknout libovolnou fotku. Pokud se obdarovaný neostýchá vyběhnout ani v zimě, vyberte mu funkční tričko Trexer, pro dámy Sibis.

Outdoorová lahev Barac

Outdoorová lahev Barac

Na cesty svého VIP vybavte batohem odolným proti útokům zlodějů. A jestli je zkušený zálesák, ocení kvalitní zapalovač, se kterým rozdělá ohýnek kdekoliv.

Batoh proti krádeži Phillipe

Batoh proti krádeži Phillipe

Inspirujte se u nás

Potřebujete ještě trochu inspirace? Mrkněte na náš web, kde jsme pro vás vyzobali ty nejlepší VIP dárky z naší nabídky. Dárek, který nakonec vyberete, pro vás potiskneme logem, jménem nebo třeba fotkou, a dodáme do 5 pracovních dnů.

 

2018-02-08T16:20:22+00:00 8. února 2018|Tipy na dárky|0 komentářů