Máte už dárky pro back-to-school kampaň?

Hurá zpátky do školy! Že je na to brzo? Ale vůbec ne: právě teď je ideální čas zamyslet se nad reklamními dárky pro studenty, školáky a jejich rodiče. A jaké vybrat? Máme pro vás článek plný inspirace, pusťte se do čtení!

Základní výbava

Dárek k nákupu, nebo například předmět do soutěže? S následujícími tipy nešlápnete vedle, potřebuje je totiž každý školák.

Všechno hezky pohromadě

Vybavte školáky základními potřebami. V setu Millet najdou propisku, tužku, pravítko, ořezávátko a gumu, v setu Color world pak výbavičku na první hodinu výtvarky.

Set Millet

Set Color world

Pitný režim do batůžku

Která maminka by neocenila dárek, díky kterému bude její malý školák přes den dostatečně pít? Pomůže jí s tím například lahev v zásobníkem na ovoce nebo bylinky. Ta zajistí dětem (i dospělým) pitný režim bez slazených limonád.

Lahev Infuser

Máš bačkůrky?  

Pamatujete na doby, kdy jste jako školáci nosili bačkůrky? I dnes patří k základní výbavě dítěte školou povinného. Proto je sáček na bačkory nebo tělocvik ideální reklamní dárek.

Batůžek Sancho

Pomocník pro větší počty

Větší školáky čekají větší počty – tak ať na ně nejsou sami! Originální kalkulačka jim s nimi pomůže.

Kalkulačka Funix

Zpříjemněte první školní den

Vzpomínáte si na svůj první školní den? Pro každé dítě je plný napjatého očekávání, ale i stresu. Buďte těmi, kdo ho školákům zpříjemní zábavným dárkem!

Nejkrásnější drak

Tento dárek nadchne rodiče školáků i předškoláků. Draka Belmondo si děti samy vymalují, a tak bude ten jejich jistě nejhezčí.

Drak Belmondo

Jó, jo-jo!

Malý, ale zábavný dárek do kapsy každého vystrašeného školáčka. Ani po letech neztratilo jo-jo kouzlo a vy ho můžete vylepšit o své plnobarevné logo.

Jo-jo

Omalovánky, nebo puzzle?

Omalovánky Jigsie zabaví děti v družině i doma po škole. A až je vymalují? Stačí je rozložit a mají vlastní puzzle.

Omalovánky Jigsie

Studenty to také čeká

Nezapomínejte ani na odrostlejší – do škol se vracejí i středoškoláci a vysokoškoláci. Čím oslovíte je?

Vyberte například zajímavý zápisník. Ten, který zvládne pobrat přednášky za celý semestr.

Zápisník Color note

Vybavte je sluchátky na cestu do školy. Protože bez hudby to rozhodně nejde.

Sluchátka Multibud

A protože bez spojení se světem se dnešní student jen těžko obejde, oslovíte je powerbankou, která se vejde do kapsy. Vaše logo budou mít díky ní neustále u sebe.

Powerbanka Bank

Je libo další tipy?

Zajímají vás další tipy na dárky pro vaši back-to-school kampaň? Prolistujte si zdarma náš katalog. Nebo se nám rovnou ozvěte na bezplatnou linku +420 800 13 13 13 nebo e-mail obchod@reda.cz. Rádi vám poradíme s výběrem reklamních předmětů i s jejich potiskem.

Další čtení z Redy

2018-07-31T15:13:38+00:00 31. července 2018|Inspirace, Tipy na dárky|0 komentářů