Neokoukané reklamní dárky: Inspirujte se!

Tyto reklamní dárky ještě nikdo nemá! Jsou to čerstvé novinky, které jsme pro vás vybrali z nového katalogu. Jestli právě teď přemýšlíte nad novými dárky pro své zákazníky, sáhněte po něčem neokoukaném.  Například…

Zamíchejte barvami

Chcete upoutat pozornost na první pohled? Pak tu máme něco přesně pro vás: hrnek na kávu (nebo čaj, jak je libo), který si barevně sladíte podle svého vkusu. Stačí nám říct, jakou chcete barvu hrnku, víčka, silikonového kroužku a uzávěru. Co myslíte, která kombinace bude ladit s vaším logem?

Sami zvolíte barvu hrnku, silikonového kroužku, víčka a uzávěru…

…a takto může vypadat výsledek!

Stejně si můžete barevně nakombinovat i vlastní USB disk. Zvolte barvu těla disku a krytu podle vlastního gusta!

Slaďte flash disk do firemních barev!

Nové propisky? Zvolte eleganci

Bez firemních propisek se jistě neobejdete: využijete je v kanceláři, pro zákazníky i na veletrzích. Sáhněte ale po jiných, než mají ostatní firmy! Mezi našimi novinkami najdete elegantní kovové pero Olaf a matné plastové pero Bender. Které z nich zvolíte?

Zvolíte pero Olaf…

…nebo Bender?

Energie na klíčích

Dovedete si představit život bez mobilu? Vaši zákazníci rozhodně ne – a proto ho potřebují mít neustále nabitý. Věnujte jim powerbanku, se kterou budou mít neustále po ruce dostatek energie. Powerbanka Revolution se dá zavěsit na klíče, a tak jde se svým majitelem kamkoliv.

Vaše powerbanka může být i takto krásně barevná.

Chraňte peníze svých zákazníků

Vyberte pro své zákazníky malý dárek, který pro ně udělá velkou službu: ochrání jejich kreditní kartu. Pouzdro na karty Antiskimo má funkci blokování RFID čteček, a tak zabraňuje krádeži dat a peněz. Chytrý dárek, že?

Ochraňte peníze svých zákazníků s pouzdrem Antiskimo

Vybarvěte upršený den

Zvedněte svým zákazníkům náladu i v den, kdy venku padají trakaře. S barevným deštníkem Medley si na vás rádi vzpomenou. Navíc je skládací, takže ho mohou mít neustále s sebou.

A hned je den barevnější!

Pomozte s přípravou zdravé svačiny

Jsou vaši zákazníci nadšení vyznavači sportovního stylu života? Věnujte jim šejkr, se kterým si snadno připraví proteinový nápoj – klidně i v práci nebo v posilovně. Do spodní části se vejdou tablety, kapsle nebo prášek. K šejkru navíc patří kulička, která usnadňuje promíchání.

Na zdravou svačinku jako dělaný, že?

Batoh? Ano!

Všimli jste si, kolik lidí dnes nosí stylové batohy? Hodí se ke sportovnímu outfitu i k nedbalé eleganci – stejně jako náš nový batoh Hazel. Vybrali jsme pro vás model s moderním designem, kterým nadchnete své zákazníky i zaměstnance a partnery. A přitom vás vyjde jen na 156 Kč.

Batoh podle poslední módy

Inspirujte se

Nezapomeňte se podívat na naše další novinky. Najdete je v novém katalogu, který pro vás máme zdarma v online i papírové verzi.

2018-03-22T15:40:14+00:00 22. března 2018|Tipy na dárky|0 komentářů