Objednávat kalendáře a diáře teď? Ano! Zjistěte, proč se to vyplatí

Kdo by v létě řešil kalendáře a diáře na rok 2020? Chytré firmy a ti, kdo vědí, co se jim vyplatí! Přečtěte si dnešní článek – schválně, jestli nám po přečtení dáte za pravdu.

Kdo objednává v létě, ušetří 40 %

Důvodů je tolik, že je už nebudete chtít objednávat jindy. Diáře a kalendáře pro vaše zákazníky, partnery a zaměstnance se vyplatí řešit už teď, protože…

…máte jistotu, že to stihnete. Po létě začnou objednávat všichni a dodací lhůty se protáhnou. Teď vám zboží bez speciálního potisku pošleme už za 2 dny.

…nebudete se stresovat v nejnáročnějším období. Žádný obchodník nepovažuje Vánoce za poklidné období. Příprava na ně začíná už v září a všichni se mají co otáčet. Vážně chcete v tomto shonu řešit reklamní dárky?

…dostanete přesně to, co chcete. Až začnou objednávat všichni ostatní, budou jednotlivé modely diářů a kalendářů rychle mizet a možná na vás nezbyde přesně to, co byste si představovali. Dnes můžete mít cokoliv, zvládnete v klidu vyřešit vlastní design i speciální požadavky.

…ušetříte – a ne málo. Od teď do konce září u nás objednáte všechny kalendáře a diáře s až 40% slevou. Najdete je v našem e-shopu.

Víte, že si můžete reklamní dárky včetně kalendářů a diářů odečíst z daní? Co musíte splnit a jak na to se dozvíte v našem článku.

Inspirujte se a přispějte na výsadbu stromů

A jaké kalendáře a diáře vybrat? Máme pro vás špetku inspirace.

Mezi kalendáři můžete vybírat z řady R-Line – s každým kalendářem z této řady přispíváte 0,33 Kč nadaci Partnerství na výsadbu stromů, a tak vracíte přírodě to, co vám dala v podobě papírového kalendáře.

Na nové stromy přispějete například s těmito kalendáři.

Old Timers – kalendář pro milovníky autoveteránů

Scenic – kalendář s překrásnými pohledy na města i na přírodu

 

Putování českou krajinou – kalendář s fotkami českých památek i přírody

Zvolit můžete i kalendář s vlastní fotkou. O tisk se za vás postaráme my.

Mezi diáři máme několik novinek, kterými příjemně překvapíte obchodní partnery i klienty.

Tucson – elegantní diář, který na jednání neudělá ostudu

Business – diář pro ty, kdo si potrpí na kvalitu a eleganci

Diář pro vás vyrobíme i s vlastním potiskem. Vaši zaměstnanci vás můžou na schůzkách reprezentovat diářem s vaším motivem nebo logem.

Máte zájem o diáře s vlastním potiskem? Ozvěte se nám.

Poradíme a postaráme se o potisk

Chcete diáře vidět na živo, ocenili byste radu s výběrem dalších reklamních předmětů nebo si nejste jistí potiskem? Zastavte se za námi v Praze, Brně, Zlíně, Plzni nebo Ostravě. Nebo nám zavolejte na bezplatnou linku 800 13 13 13! Rádi vám poradíme, probereme s vámi možnosti a postaráme se o potisk vašich reklamních předmětů.

Do té doby se můžete podívat i do našich katalogů. Prohlédněte si diáře a dalších 7000 reklamních předmětů!

Tipy na čtení z Redy

2019-07-25T11:15:06+00:00 10. července 2019|Inspirace|0 komentářů