Od představy k vašim zákazníkům: Příběh reklamního předmětu

5 dní. Za tak krátkou dobu pro vás v období od ledna do srpna nachystáme reklamní předměty s potiskem podle vašeho přání. Tušíte, co všechno za tuto krátkou dobu stihneme? Přečtěte si, jak vypadá cesta reklamního předmětu od vaší představy až po chvíli, kdy její realizaci odesíláme za vámi.

„Potřebovali bychom propisky do 15 Kč“

Na samém začátku je vaše přání. Víte přesně, jaký reklamní předmět chcete, nebo potřebujete poradit? V každém případě nám můžete zavolat, napsat, nebo se zastavit na našem obchodním oddělení. Tam vám pomůžeme vybrat, ukážeme vám vzorky a doporučíme typ potisku.

Pomůžeme vám vybrat reklamní hrneček, deštník, ale i dárek pro obchodní partnery. Pro tento článek si představte, že potřebujete propisky s logem na veletrh, na který se chystáte. Chtěli byste kovovou propisku, která vás bude stát maximálně 15 korun. Společně vybereme například propisku Pettys, ke které vám doporučíme potisk pomocí elegantního laserového gravírování.

Šup s tím ke grafikovi

Na základě vybraného předmětu a provedení, na kterém jsme se společně domluvili, pro vás nachystáme cenovou nabídku a po jejím schválení se můžeme pustit do práce. Že nemáte nachystané logo? To nevadí, s přípravou grafického návrhu vám pomůžeme a také vám pošleme náhled toho, jak bude váš reklamní předmět vypadat.

Poslední slovo je na vás. Pokud máte jinou představu o velikosti nebo umístění loga, můžeme ji spolu probrat a navrhnout řešení, se kterým budete spokojení.

A co dál? Dál může jít vaše propiska do tisku!

Tiskneme!

Pamatujete si ještě, jaký typ potisku jsme pro vás vybrali? Laserové gravírování, správně! Právě na něm v této fázi pracujeme. Jednotlivé předměty včetně vašich propisek máme přichystané na skladě, takže jsme se mohli rovnou pustit do potisku. Teď se jim plně věnuje náš gravírovací stroj a zaměstnanci, kteří ho obsluhují.

Balíček už je na cestě

Hotovo! Všechny propisky jsme pro vás potiskli a naskládali do krabice, která je právě teď na cestě k vám. A pokud u nás objednáte za více než 5000 Kč bez DPH, dopravu zaplatíme my.

Jaký reklamní předmět pro vás nachystáme příště? To je jen na vás. Zavolejte nám nebo se zastavte na našem obchodním oddělení v Praze, Brně, Zlíně, Plzni nebo Ostravě.

2018-03-16T14:35:15+00:00 16. března 2018|Nezařazené|0 komentářů