Reklamní dárky na léto? Vsaďte na současný trend

Cítíte to léto ve vzduchu? Bude tu co nevidět a jeho příchod si říká o nové reklamní dárky. Jenže čím zaujmout? Vsaďte na současný trend: plnobarevný potisk. Pusťte na své dárky barvy a zaujměte na první pohled!

Jak takové plnobarevné reklamní předměty vypadají? Připravili jsme pro vás srovnání a několik tipů na dárky pro toto léto.

Pitný režim při ruce – a v barvách

Ideální dárek je ten, který se vašim zákazníkům vyplatí mít neustále při sobě. Na lahvi Barac bude vypadat skvěle vaše logo i jakýkoliv jiný plnobarevný motiv. Díky karabině se hodí na každou prázdninovou výpravu.

Lahev Barac bez potisku a s ním

Dárek na pláž i na trhy

Reklamní tašky najdou v létě skvělé využití, zvlášť pokud je ozvláštníte originálním potiskem. Věnujte svým zákazníkům ekologickou tašku k vodě i na nákupy.

Taška Manisha

S barvami to má ten správný náboj

Na jakýkoliv letní výlet se hodí mít v kapse zásobu energie. Vybavte své zákazníky barevnou powerbankou! Vyberte například powerbanku Revolution na klíče nebo extra tenkou Slim.

Powerbanka Slim

Řekněte zákaznicím, že jsou krásné

„Dnes vám to sluší!“

Nebyl by to krásný vzkaz pro vaše zákaznice? Nechte ho pro ně natisknout na praktické zrcátko, které budou mít neustále v kabelce. Díky tomu si na vás vzpomenou několikrát za den.

Zrcátko Meira

Do práce s nápadem

Léto neléto, do práce chodíme pořád. Zpříjemněte to svým zákazníkům i zaměstnancům a věnujte jim dárek do kanceláře. Set Giffer obsahuje blok, propisku, lepící papírky a tužky – a krásně na něm vynikne vaše logo.

Blok Giffer

Barevná propiska? Proč ne!

Zajímá vás, jestli je možné plnobarevně potisknout i tak drobný a běžný předmět, jako je propiska? Ano! S novým potiskem vyniknou i vaše firemní propisky, podívejte.

Propiska Curly

Propiska Curly

Inspirujte se

Naberte další inspiraci v našem článku Neokoukané reklamní dárky. Nebo se u nás zastavte! Na našich pobočkách v Brně, Praze, Zlíně, Plzni a Ostravě uvidíte naše reklamní předměty naživo a společně vybereme ty, které zaujmou vaše zákazníky.

2018-04-12T15:52:52+00:00 12. dubna 2018|Inspirace, Tipy na dárky|0 komentářů