Reklamní trička: Jak na ně, aby je zákazníci nosili?

Reklamní trička má většina firem – kolik z nich ale lidé doopravdy nosí? Pojďte na ně jinak než všichni ostatní a nechte si vyrobit trička, která zaujmou podstatné místo v šatníku vašich zákazníků a zaměstnanců.

4 tipy pro „nositelná“ trička

Na co myslet, aby vaše trička zaujala? Stačí mít na paměti, že vymýšlíte tričko pro skutečné nošení. Takové, které neskončí v koši.

Vyhrajte si se střihy

Není škoda investovat peníze do triček na spaní? Nedávejte svým zákazníkům neforemná trička ve velikosti XXXL, raději pro ně vyberte padnoucí střih a více velikostí. Tak zajistíte, že tričko nezůstane na dně skříně nebo se nepromění v hadr na okna.

Jen logo? A není to málo?

Je jen málo firemních log, která chtějí mít lidé na oblečení. Pokud takové máte, máte vyhráno, ale pěkná trička můžete mít, i když se nemůže pyšnit slavným logem. Věnujte více prostoru zajímavému obrázku nebo vtipnému textu.

Zamyslete se: Co vaši zákazníci milují?

A jaký nápis vybrat? Zamyslete se: pokud prodáváte sladkosti, vytvořte tričko pro milovníky čokolády. Pokud vlastníte fitness studio, připravte tričko, které vyjadřuje lásku ke sportu. Každý obor má své nadšence a vy je můžete obléct do svého trička.

Nemáte obrázek? Zvolte zajímavé tričko

Pokud nemáte obrázek nebo chcete na tričko jen nápis a logo, sáhněte po něčem zajímavém. Doporučujeme tričko Doubler, které zaujme na první pohled, i kdybyste ho vylepšili jen jednoduchým nápisem.

5 příležitostí pro reklamní trička

A jak reklamní trička využít? Máte spoustu možností, například:

Soutěž nebo dárek k nákupu

Pokud vytvoříte tričko, které vaše zákazníky zaujme, můžete z něj udělat originální bonus k nákupu. Nebo rovnou vyhlaste soutěž. S její pomocí přimějete zákazníky k aktivitě a zároveň zajistíte, že budou tričko nosit o to hrději: přece ho vyhráli!

Dárek z teambuildingu

Chystáte firemní teambuilding? Nechte vyrobit tričko pro každého zaměstnance. Takovým dárkem všechny potěšíte a posílíte jejich vztah k týmu a firmě.

Stejnokroj na veletrh

Vyrazte na konferenci nebo veletrh oblečení tak, že všichni poznají, z jaké jste firmy. Pro tento účel doporučujeme něco decentnějšího, například polokošili Polito s výšivkou.

Dres pro sportovce

Podporuje vaše firma nějakého sportovce nebo dokonce tým? Dejte to světu vědět! V Redě pro vás potiskneme i funkční trička.

Trička pro dobrou věc

Pomozte dobré věci. Vyberte si organizaci, kterou chcete podpořit, a vytvořte trička s designem, který tematicky souvisí s jejím zaměřením. Pokud budou trička opravdu zajímavá, můžete je prodávat a výtěžek věnovat dané organizaci.

Jaké tričko vybrat? Poradíme vám

Nejste si jistí, jak by mělo vaše tričko vypadat, jaký vybrat střih a který typ potisku zvolit? Od toho jsme tu my! Zastavte se na naše obchodní odděleníBrně, Praze, Zlíně, Plzni nebo Ostravě, kde s vámi probereme vaši představu a ukážeme vám vzorky.

2018-03-29T10:28:06+00:00 29. března 2018|Inspirace, Tipy na dárky|0 komentářů