Teambuilding & reklamní dárky: Překvapte zaměstnance!

Chystáte letní teambuilding? Ozvláštněte ho něčím, díky čemu na něj vaši kolegové nezapomenou. Překvapte je dárkem! Jakým? Mrkněte na naše tipy z letošních novinek.

Bez týmových dresů není teambuilding

Tričko ve firemních barvách nemusí mít jen logo na prsou. Buďte kreativní – přidejte heslo teambuildingu nebo celého týmu, oblíbenou hlášku nebo motivační slogan. Vy znáte svůj tým nejlépe, jistě přijdete na něco, co ho nadchne.

Tričko Shirty

Pro horké letní dny

Při firemním fotbalovém turnaji nebo volejbalu se jeden pořádně zpotí! Připravte na to celý tým barevnými potítky s vaším logem!

Potítko Bandit

Budete překvapení, jak všechny nadchnou stylové klobouky. Víte, že si můžete zvolit jakoukoliv barvu klobouku i ozdobné stužky? Barvy můžou odlišovat jednotlivé týmy nebo všechny sladit podle firemní barvy. Volba je jen na vás.

Klobouk Heyden Strip

Týmové zchlazení

Nezapomínejte na pitný režim! Vybavte všechny zaměstnance na teambuilding sportovní lahví. Ale ne takovou, jakou už mají: zaujměte je nápadem. Třeba lahví s brčkem a stojánkem na telefon nebo lahví, kterou pro vás plnobarevně potiskneme.

Lahev Gandia

A ano, s teambuildingy souvisí i jiný typ „pitného režimu“. Napadlo vás věnovat každému půllitr s logem nebo sloganem firmy?

Půllitr Mybeer

Náš tip: Vaše vlastní půllitry ozvláštní firemní grilovačku i akci pro klienty. Vaše logo na ně můžeme vypískovat nebo barevně vypálit, výsledek vypadá elegantně a vydrží.

Pro nenapravitelné kávičkáře

Co naplat, i na teambuildingu je nutný přísun kávy. Připravte pro každého jeho vlastní kelímek, který se může lišit barvou, nebo si ho může podepsat. Vyhnete se jednorázovým kelímkům a navíc budete mít pro každého praktický dárek.

Kelímky Tumbler Mix

Náš tip: Víte, že si můžete barvy kelímků Tumbler namixovat podle sebe? Zvolte barvy kelímku, silikonového kroužku i víčka podle svého gusta. Nebo nakupte jednotlivé kousky v různých barvách a nechte zaměstnance, ať si svůj kelímek namixují podle sebe.

Vyrazte na piknik

Co takhle zakončit teambuilding společným piknikem? Připravte piknikový koš s firemním logem, který udrží dobroty v chládku. Pokud jste teambuilding pojali jako soutěž, může být koš s dobrým jídlem a pitím odměna pro vítězný tým.

Piknikový koš Baskit

Chce to nápad? Ozvěte se

Z článku jste si nevybrali, ale máte pocit, že jsme na správné cestě? Ozvěte se nám nebo se zastavte na jedné z našich poboček. Pomůžeme vám vybrat dárky na nezapomenutelný teambuilding, reklamní předměty pro vaše zákazníky i něco výjimečného pro firemní partnery. Vybírat můžete z více než 8000 předmětů.

2019-05-15T15:36:05+00:00 14. května 2019|Inspirace, Tipy na dárky|0 komentářů