S těmito reklamními dárky se připomenete každý den

Znáte to: pečlivě vybíráte reklamní dárky, rozdáváte je zákazníkům… a ti je během pár dní ztratí nebo vyhodí. Co s tím?

V dnešním článku pro vás máme tipy na dárky, které si najdou pevné místo v každodenním životě vašich zákazníků. Jsou to totiž předměty, které běžně používají a potřebují je mít neustále po ruce. Inspirujte se a najděte cestu do každé tašky a kabelky!

Sluchátka, která se nezamotávají

Posloucháte hudbu každý den? Stejně to mají vaši zákazníci, a proto ocení sluchátka, která mohou mít neustále v kapse.

Sluchátka Reel

Zápisník na každodenní poznámky

Každý z nás si potřebuje sem tam něco zapsat – a k tomu se hodí mít při ruce malý zápisník. Zaujměte ekologickým zápisníkem nebo originálním s barevným ořezem.

Zápisník Color note I

Základní výbava každé kabelky

Zrcátko, skladný hřeben, pilník. Bez těchto věcí se neobejde žádná kabelka. Vybavte kabelky svých zákaznic právě vy a ony si na vás vzpomenou každý den.

Zrcátko Shimmer

Pro ekologicky smýšlející kafíčkáře

Stále víc lidí si uvědomuje dopad svého jednání na přírodní prostředí a snaží se vyhnout zbytečným obalům. Z čeho si ale vypít kávu ze svého oblíbeného stánku? Z vlastního kelímku! Věnujte svým zákazníkům kelímek, který můžete barevně nakombinovat podle svého.

Kelímky Tumbler mix

Na nákup bez igelitky

Pokud vaši zákazníci smýšlejí ekologicky, potěší je i bavlněná nákupní taška. Už nikdy igelitky a každý den nákup s vaším logem na tašce.

Taška Liko

Tip: Zajímá vás, na kolik vás vyjdou reklamní předměty i s potiskem? Přečtěte si náš článek a zjistěte, jak si cenu vypočítat online za pár vteřin.

Na každodenní bolístky

Ať vaše zákazníky potká říznutí v kuchyni, nebo odřené paty, buďte jim připravení pomoct. Jak? S balíčkem první pomoci nebo pouzdrem na náplasti!

Balíček první pomoci Lou

Hrnek? Ano, ale ne ledajaký!

Hrnků a hrnečků máme každý v kuchyni několikrát víc, než kolik doopravdy potřebujeme. Pokud se tedy rozhodnete podarovat zákazníky reklamním hrnkem, musíte upoutat jejich pozornost, aby se z vašeho hrnku stal ten na ranní kávu. Vyberte například stříbrný hrnek s plnobarevným potiskem.

Hrnek Sublim

 

2018-05-21T11:08:14+00:00 21. května 2018|Tipy na dárky|0 komentářů