Zpříjemněte kancelář: Stačí 8 drobností!

Stačí změnit pár drobností a z kanceláře ve vaší firmě se stane místo, kde se vaši zaměstnanci a kolegové cítí dobře. Máme pro vás 8 tipů, které vám s proměnou pomůžou. Pojďme na to!

1) Nástěnka pohlídá, aby vše fungovalo

Máte pocit, že v kanceláři neustále narážíte na něco, co nefunguje? Věřte, že rozbitý kávovar, kývající se stůl nebo porouchané topení „lezou na nervy“ i vašim kolegům. Domluvte si proto místo, kam budete zaznamenávat všechny poruchy a nutná vylepšení. Poslouží vám k tomu nástěnka, ke které mají přístup všichni, nebo sdílená tabulka.

2) Dopřejte každému jeho vlastní koutek

Dbejte na to, aby měl každý zaměstnanec svůj vlastní koutek, ve kterém se cítí dobře. Dostatečně velký stůl oddělený například příčkou dává každému možnost pracovat v klidu.

Zaměřte se i na to, co lidem v kanceláři překáží při práci. Nepříjemné je slunce svítící do očí nebo do monitoru, nekvalitní židle, ale také klimatizace, která vám celý den fouká za krk.

3) Mají všichni všechno?

Vlastní blok, firemní propisky, lepící papírky… I takové drobnosti potřebují vaši zaměstnanci k práci, a pokud je budou mít neustále po ruce, bude se jim pracovat líp. Objednejte je do zásoby a řekněte všem, kam si pro ně můžou zajít! Vše potřebné najdete na našem e-shopu v sekci kancelářské potřeby. A za příjemné ceny, přesvědčte se sami!

zápisníky do kanceláře

Vyberte například praktické zápisníky

4) Milá drobnost navíc

Když už budete objednávat praktické věci, co vzít i něco pro radost? Všem zlepší den například vlastní sluchátka nebo hrnek. U nás v kanceláři máme každý svůj hrnek na čaj, u kterého jsme vybrali vlastní barvu – a můžete věřit, že jsme všichni na ten svůj náležitě pyšní.

sublimační hrnek

Na hrnky vám můžeme natisknout i fotku týmu

5) Malý kousek džungle

V kanceláři by mělo být i místo, kde si lidé vydechnou a odpočinou od neustálého koukání do počítačů. Postačí pohodlná pohovka a několik rostlin, případně pěkný obraz.

6) Předvánoční úklid nestačí

Teď nemluvíme o zametání a utírání prachu. Podívejte se na jednotlivé stoly – pokud se na každém vrší stohy papírů, udělejte si v kanceláři čas na „debordelizaci“. Uvidíte, že se bude všem pracovat lépe.

7) Od stolů!

Sedí vaši zaměstnanci osm hodin v kuse za počítačem? Dopřejte jim trochu pohybu. Nechte je, ať si sami vyberou, jak se chtějí hýbat: dali by přednost společným rozcvičkám, nebo například stolnímu fotbálku?

8) Zakousnout se (nejen) do práce

S prázdným břichem toho nikdo moc neudělá a brambůrky z automatu nejsou nejlepší řešení. Mějte v kanceláři neustále zásobu zdravých dobrot, po kterých mohou vaši zaměstnanci sáhnout!

2018-02-15T11:46:06+00:00 15. února 2018|Inspirace|0 komentářů